Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejspíš by nebylo od věci představit Vám zde několik osob, které v mé životní hře Nekonečného divadla, hraji (nebo hrali) velmi důležitou hru, a ovlivňuji i proti mé vůli dění  hry svými scénáři, které já jsem rozhodně neschválila…..Rodinné příslušníky vynechám, neboť i náhoda je blbec, a co kdyby někdo z nich čirou náhodou zabrouzdal na mé stránky „zábavy“ a  v popisech se našel:-D?:-) proto budou i krycí jména…..když život v divadle..tak aspoň pořádně xDD

 Obrazek

Za tu malinkou zmínečku stojí zejména skupinka lidí Lilitkou počíínaje, přes Martinku,Constantina,Lemkeho,M.,Ří-hovnu,Térinku,Petricka,cajthamla,misku,petrusky,ANDÍÍÍÍLKA , a  končeje láskama, které díky mužům vydržely pár dní…..V každém životě potkáváme spoustu lidí…někdo se nám vryje do srdce míň, někdo samozřejmě víc….byla jich spousta….těch hodných, kteří mně na pár chvil zase ukázali tu spravnou cestu , ale více bylo těch, kteří při každé příležitosti byli ochotni vzít nůž ( v jiných případech nejen ten) a bodnout sakramensky hluboko…..postupem času jsme si ale uvědomila, že díky jen těm lidem ja žiji….jejich přetvářka a má bolest a slzy, mi dodávali sil jít dál…sebrat se ze dna a bojovat o víc….Tudíž, jim patří mé největší díky!!!

Za o něco větší zmínku stojí lidé, které mohu nazývat …..anděli…půjčují mi svá křídla , abych neutonula….napodobují hvězdy…nevidím je , ale vím, že tu jsou….mám strašný strach, ze udělám hloupost  a na někoho tady zapomenu….v tom případě se velmi omlouvám….

V Hlavních rolích kolem mě vystupují:

Petruška =))) Má slečna…..dá se říci ,že skvělá kamarádka a  také něco jako bývalá „přítelkyně“…………………člověk, který z mého srdce nezmizí, ať jde každá z nás jakýmkoliv směrem….jí patřil a stále patří můj první polibek v životě……………….díky ní jsem překonala hodně věcí, a vím že ještě překonám..moje zlatá u mě máš dvéře otevřené kdykoliv…..//mimochodem..jsem jeji milenka:-D ale neverna není..ale také ani ja nesmim mit jinou milenku:-D

Minie……Má lady…slova??nejsou mi k ničemu neboť, když někdo kvůli Vám riskuje i svůj vztah s klukem , kterého moc miluje…..my dvě jsem s epoznali možná náhodou…..prrvní nenávist, díky lilitce která mezi námi rozsévala lež a tím způsobovala jen to spatne….a však jsem strasne rada, ze se to zmenilo a my prisli na to, ze to byly jen pouhe lzi…..Tebe též zaslouží mezi andeli zaradit!!!!!

Haninka:-D
Ach ano…expritelkyne meho expritele cajdyJ na to , jak jsem ji nemela ze zacatku rada(byla jsem první kdo vedel ze to tahne s obema), ji o to vic ted zboznuji..je to nas emilovane vlezlo….moje sestřička….nebot jsme spojeny nejen obyčejnou pavucinou patelstvi….mocnou věci, které málokdo dokazu porozumet…..

Xylia….ano….můj IV. Andilek….maminka a já jsme Ti velmi vděčné, Tvá víra, Tvůj šarm a magie….jsem ráda, že i my dvě jsme okusili ze stejné řeky a tím nám byla dána možnost, poznat se!!!!!!!

ŠarlotkaJ)))založím tady asi nas klub bestiálních pritelkyn…další z mnoha cajdovych subinek a pritelkyn…..jak rikam laska hory prenasi , ale ten kluk…..ani Enži co laska je…..Verunko jestli jsme Ti nekdy necim ublížila, co se jeho tykalo tak se velmi omlouvam….zalezi mi na Tobe a nase večerní telefonaty by mi moc chybely….moc Te mám ráda…..

A ted Plyšová…má dokonalost..slečna, která je pro mě důležitá asi jako vzduch…..asi jako voda kterou piji….chtěla bych..a udělala bych vše proto, abys byla s Plyšákem šťastná..tak proč je to tak těžke???:(…..jsi pro mě tolik jako Michal avšak v ženské podobě <33
 

SNOVÝ…..můj muž..má dokonalost..nejsou tady potřeba slova….on ví……<3333

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

děkuji

(Plyšová, 15. 2. 2009 15:00)

Má Snová..
Od chvíle, co tě znám, mi pomáháš, jako nikdo. Vytáhla si mě od samého dna. Utřela slzy, které jsem ronila kvůli někomu, kdo si to nezasloužil...Půjčila mi vlastní křídla, když jiní ty má zlámali.Zdaleka to není všechno a není možné spočítat, kolikrát si mi pomohla. Vždycky jsi tu pro mě a já pro tebe. Připravená chytit tě za ruku a vznášet se s tebou.. Protože ty jsi jedná, kdo si to zaslouží..
Můj Snový anděli :o* Tolik tě mám ráda

pro tebe...

(SNOVÝ , 15. 2. 2009 14:49)

co dodat.... Miluji tě tak jak je to možné, tak jak to jen jde, tak jak to nikdo nezná, neumí a nepochopí, děkuji za tebe... jsi mé všechno.. miluji tě..!